Kontaktujte nás: +420 732 468 022 Jana Tondlová | info@wellnesstrebon.cz
0 Kč

Wellness a masáže U Třeboňské madony

Vaše místo odpočinku a relaxace

 

Ceník masáží

délka terapie 

                           cena

Thajská masáž klasická (na sucho)

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

Thajská olejová masáž 

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

Peeling celého těla 30 min

                          550 Kč

 

Klasická masáž

 

 

Masáž zad a šíje

30 min

                          550 Kč

 + masáž dolních končetin

45 min

                          780 Kč

Celková klasická masáž

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

Masáž ruky a předloktí

30 min

                          550 Kč

Masáž dolních končetin

30 min

                          550 Kč     

Havajská masáž Lomi Lomi

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

Relaxační aroma masáž

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

 

 

 

Masáž lávovými kameny

30 min

                          550 Kč

 

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

 

 

 

Medová detoxikační masáž

45 min

                          780 Kč

Masáž pro těhotné 

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

 

Čokoládové pokušení

60 min

                       1 000 Kč

 

90 min

                       1 500 Kč

 

Indická masáž hlavy 

30 min

                          550 Kč

 

 

 

Čtyřruká masáž

60 min

                       1 900 Kč

 

Reflexní masáž chodidel

30 min

                          550 Kč

Rituál Tokoriki

120 min

                       2 200 Kč

 

Masáž bylinnými měšci

60 min

                       1 200 Kč

Anticelulitidní masáž mušlí hřebenatkou 

30 min

                          550 Kč

 

 

 

Lymfatická masáž

60 min

                       1 000 Kč

Zábaly

 

 

Rašelinový zábal

20 min

                          250 Kč

Parafínový zábal

20 min

                          250 Kč

  

 

 1. Thajská masáž

1.1.                 Thajská klasická masáž (na sucho)

Celková délka terapie    60 / 90 min                          1 000 / 1 500 Kč

​Tradiční thajská masáž je velmi účinnou kombinací jógových ásan a stimulací akupresurních bodů, díky které dochází k výraznému svalovému a kloubnímu rozsahu během krátké doby. Aby se tělo zharmonizovalo, a tak dále zůstalo, je důležité promačkat všechny „sény“ – energetické dráhy. Thajská masáž znamená masáž přes oblečení, kterou provádíme tlakem prstů, dlaní, předloktí, ale i loktů v oblasti krku, ramen, šíje, zad, rukou, hlavy, obličeje, ale také nohou (aby tělo a duše byla v harmonii). Aby uvolnění bylo účinnější, po tlakové stimulaci následuje protažení a naše energie tak bude v těle proudit lépe a déle.

Thajská masáž - co to je?

Tradiční thajská masáž je prastaré umění, které představuje jedinečný systém technik - jako "aplikovaná Hatha jóga" či populární název "jóga pro líné". Nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Prostředky práce s tělem této unikátní thajské masáže jsou akupresura a jóga. Její obrovská výhoda spočívá v uceleném působení. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, neboť vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.

Jak se thajské masáže provádějí?

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při thajské masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii. Samotná thajská masáž probíhá na masážním lehátku nebo na matraci speciálně k tomuto účelu vyrobené.

Naše nabídka thajských masáží: zad a šíje, dolních končetin nebo celotělová.

 1.2.                 Thajská olejová masáž

Celková délka terapie    60 / 90 min                          1 000 / 1 500 Kč

​​Thajská olejová masáž je prováděna pomocí masážního oleje, jehož vůni si budete moci vychutnat. Vaše tělo bude tak jako v případě klasické thajské masáže podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy přes šíji, páteř a zádové svaly. Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. U této masáže jde již více o klasickou regeneraci a uvolnění namožených svalů, ale současně budete podrobeni tlakovým masážním hmatům jako u masáže klasické, tlak bude mírnější a jemnější, ale i tak jde o celkové fyzické a psychické uvolnění a protažení. Tato masáž se provádí v absolutním klidu a ve stavu maximálního uvolnění, do kterého Vás v průběhu masáže dostane masérka. Pokud budete mít pocit, že skoro spíte, že se Vám svět vzdaluje, dosáhli jste spolu s masérkou správného stavu.  Nebojte se dát masérce posunkem najevo nepříjemnou bolest, či jiné nepříjemné pocity. Pak si lehnete na záda na lůžko a necháte se unášet masáží. Doporučujeme masáž v trvání 1,5 hod, aby mohly být některé úkony opakovány a jejich účinek tak dotažen do dokonalosti.

 1. Peeling celého těla

Celková délka terapie        30 min                                      550 Kč

Peelingová masáž zanechává intenzivní pocit hydratace, osvěžení, čistoty a sametové hebkosti.

 1. Klasická masáž

Masáž, která se soustředí na namožené a ztuhlé svaly a klouby.

Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře a zad, které jsou typickým důsledkem sezení ve strnulé pozici u počítače a mají za následek bolesti hlavy, tlaky za očima, vystřelování bolestí do rukou, nespavost a problémy se stresem.

Pro dokonalé uvolnění a ozdravění organizmu se doporučuje masáž celotělová. Klasická masáž je vhodná nejen jako pomoc od bolesti, ale také jako účinná a příjemná prevence.

3.1               Masáž zad a šíje

Celková délka terapie     30 min                                  550 Kč

Nadměrná zátěž a nedostatek pohybu způsobují čím dál více lidem bolesti zad. Bolest zad patří mezi nejčastější civilizační choroby nejen u nás, ale i na celém světě. Sedavé zaměstnání, špatné držení těla či nedostatek pohybu se velkou měrou podílí na zdravotním stavu vašich zad. Jedno z velmi účinných preventivních opatření je také masáž. Masáž zad navozuje: uvolnění hrudní části zad a okolí lopatek, odstraňuje mravenčení horních končetin, zlepšuje prokrvení, pohyblivost páteře, zmírňuje bolesti bederní části páteře a pocit ztuhlých zad.

3.2               Celková klasická masáž

Celková délka terapie    60 / 90 min                          1 000 / 1 500 Kč

Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne. Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli.
Klasická masáž je zároveň považována za vynikající terapeutický postup, vhodný nejen jako prostředek k odbourávání stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

Masáže mají mnoho pozitivních účinků. Jedná se především o prokrvení. Prokrvení díky masáži urychluje přísun kyslíku a živin v dané části, čímž se zvyšuje a zrychluje odplavení odpadních látek a zabraňuje tedy jejich zadržování ve svalech. Masáž prospívá k celkové regeneraci organismu. Klasická masáž zlepšuje metabolismus tkání, odstraňuje bolesti kloubů a ztuhlých svalů.

3.3               Masáž ruky a předloktí

Celková délka terapie     30 min                                   550 Kč

Masáž se zaměřuje na prsty, dlaň, zápěstí a předloktí. Dlouhodobě přetěžované svaly a šlachy dlaně a předloktí mají výrazný podíl na vzniku onemocnění známých jako "syndrom karpálního tunelu", "oštěpařský loket" a "tenisový loket". Kombinací masáže, reflexní terapie ruky a vhodných protahovacích cvičení lze vzniku těchto onemocnění předejít, nebo omezit jejich rozvoj. Masáž probíhá vleže na zádech nebo vsedě. Masáž není náhradou klasické léčby - její role je hlavně v prevenci a v počátečních stádiích onemocnění.

Syndrom karpálního tunelu

Projevuje se nejdříve trnutím později bolestmi a omezením hybnosti svalů dlaně a prstů. Z počátku přichází tyto projevy hlavně v noci. Příčinou je nejčastěji dlouhodobé (měsíce až roky) přetěžování svalů ruky často spojené s výkonem povolání (řidiči, hudebníci, montéři, programátoři, číšníci, apod.).

Tenisový a oštěpařský loket

Tato onemocnění se projevují bolestmi vnitřního (oštěpařský loket) a vnějšího (tenisový loket) lokte. Jde o dlouhodobé nebo nárazové přetížení svalů a šlach předloktí. Příčinou bývají sportovní aktivity jako je baseball, golf, atletika, posilování, ale i práce. Riziková z tohoto hlediska je například práce s myší u počítače.

Účinky masáže ruky a předloktí: odstranění či zmírnění bolestí prstů, dlaně a lokte.

Vhodné je kombinovat masáž rukou s parafinovým zábalem.

3.4               Masáž dolních končetin

Celková délka terapie    30 min                                550 Kč

Masáž nohou stimuluje jak krevní, tak mízní systém a při pravidelném provádění pomáhá předcházet vzniku křečových žil. Tato masáž nemusí jen zmírnit napětí a tlak v nohou, ale může přispět k pohodě celého těla. 

 1. Havajská masáž Lomi Lomi

Celková délka terapie    60 / 90 min                              1 000 / 1 500 Kč

Havajská masáž se právem považuje za perlu mezi masážemi. Umí očarovat luxusem, výjimečností a originalitou.

Havajská masáž přináší úlevu od bolesti zad, pohybového aparátu, přispívá k regeneraci organismu po větší fyzické zátěži. Napomáhá k celkovému zlepšení zdravotního fyzického i psychického stavu.

Havajská masáž pomůže probudit vnitřní sílu, přináší uvolnění těla i mysli. Vychází z tradičního havajského učení, které se předává již po staletí. Speciální technika havajské masáže vyvolává hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourává stres a nabije tělo i duši pozitivní energií.

Havaj je rozmanitý ostrov plný nepřeberných krás. Stejně tak široká pestrost je skryta také v překladu názvu „Lomi Lomi“. Zrcadlí poselství masáže, která klade důraz na citlivý a individuální přístup. Bývá nazývána masáží milujících rukou. Jedná se o jemnou masážní techniku, která šetrně uvolňuje napjaté svalstvo a napomáhá regeneraci organismu.

Ruce a předloktí terapeuta se promění v rytmu havajského tance a ve spojení s exotickými oleji se vydávají po stopách dávných rituálů. Masáž se provádí střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a předloktími.

Stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a čistí organismus od toxických látek. Pomáhá odstranit únavu a nahromaděné napětí. „Lomi Lomi“ pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly.

Nemoc a bolest je stav napětí, které vede ke špatnému toku energie.

 1. Relaxační masáž a relaxační aroma masáž

Celková délka terapie    60 / 90 min                          1 000 / 1 500 Kč

Relaxační masáž je ideální společník při útěku ze shonu všedního dne.

Každý pohyb dlaní, prsty nebo lokty působí coby balzám pro tělo i duši. Stres a spěch z Vás postupně odplouvají...nepříjemné blokády se uvolňují... a postupně se tak můžete cítit lépe a lépe. Při masáži se dostavuje jakýsi stav „bez tíže“ a právě to je známka uvolnění a pročištění.

Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Techniky relaxační masáže mohou pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

Relaxační masáž je metoda uvolnění a regenerace těla i ducha již od pradávna. Tyto relaxační masáže mají především uvolnit naše tělo a jsou vhodné pro kohokoliv, kdo potřebuje nabrat čerstvé síly.

 1. Masáž lávovými kameny

Celková délka terapie    30 /  60 / 90 min                                  550 / 1 000 / 1 500 Kč

Hot Stones jako masáž horkými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Proto je masáž lávovými kameny Hot Stones ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly. Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy. Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Číny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z lávových kamenů. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky masáže lávovými kameny Hot Stones ještě několik dní po masáži.

Naše nabídka masáží lávovými kameny: celotělová nebo zad + šíje

 1. Medová detoxikační masáž

Celková délka terapie    45 min                                    780 Kč

Medová masáž zad je novinkou, kterou se opravdu vyplatí vyzkoušet. Je to prospěšná a zároveň příjemná procedura a nevyžaduje nic jiného, než abyste si ji ve velkém vychutnali.

Medové masáže – jak probíhají?

Při medové masáži ležíte na břiše. Masér Vám záda potře voňavým tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. 

Medové masáže – účinky:

Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, co má za důsledek vznik různých nemocí.

Medové masáže – komu se doporučují:

medová masáž je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem

pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi

medová masáž se doporučuje i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem

Medové masáže komu se nedoporučují:    jestliže trpíte alergií na med

                                                                      máte-li citlivou pokožku nebo ranky a odřeniny na masírováné části těla

 Naše nabídka medových detoxikačních masáží: zad a šíje nebo stehen a hýždí

 1. Reflexní masáž chodidel

Celková délka terapie    30 min                                    550 Kč

Reflexní masáž je vhodná, když nelze masírovat přímo postižený orgán a pro diagnostiku. I když kořeny této terapie šahají do oblasti Číny, Vietnamu, či Egypta, je uznávaná i současnou západní medicínou.

Reflexní masáž je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémová místa na lidském těle, nebo místa na šlapce vykazující bolestivost při stlačení spolehlivě prozradí postižené svaly, klouby a vnitřní orgány. Terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie, od miminek po seniory, včetně nastávajících maminek.

Kdy vyhledat reflexní masáž?

Pokud si chcete své zdraví udržet anebo ho získat zpět, není jednodušší, spolehlivější a okamžitě účinkující metoda! Vynikající účinky terapie dosáhla v nápravě neplodnosti, migrény, bolesti zad, bolesti kloubů, poruchy spánku, poúrazových stavů, zažívacích potíží.

Kontraindikace: akutní záněty, akutní infarkt, horečnatá a infekční onemocnění, akutní zánět v povrchových tkáních, nádory, pneumotorax (stav po resekci žeber).

 1. Čokoládové pokušení

Celková délka terapie    60 / 90 min                          1 000 / 1 500 Kč

Výborné spojení exotiky a hřejivé uvolňující masáže.

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl. Jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol, kofein. Díky právě kofeinu čokoládová masáž je vynikající procedura proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí - vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Procedura začíná masáží celého těla čokoládou, následuje zábal z čokolády, která pochází z kakaových plantáží v Tanzanii a končí akupresurní masáží obličeje. Po masáži Vás přikryjeme a necháme chvíli odpočinout. Po masáži budete mít nádherně sametovou pokožku s čokoládovou vůní. Přes čokoládovou masáž a zábal se do pokožky dostává také fenyl etamín, látka, kterou mozek hojně potřebuje při psychickém vypětí. Čokoláda stimuluje v mozku tvorbu dopaminu, uvolňuje endorfiny a serotonin - zdroje štěstí.

Čokoládová masáž Vám přinese pocit sebevědomí a krásy, zajistí skvělý vzhled Vaší pokožky. Ta bude projasněná a krásná, tělo uvolněné a osvěžené.

Zážitek obsahuje:

sladkou čokoládovou masáž

čokoládový zábal

akupresurní masáž obličeje (během zábalu)

Účinky čokoládové masáže:

čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů

obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a deprese

během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

Kontraindikace: alergie na čokoládu, těhotenství, kožní infekce.

 1. Masáž pro těhotné

Celková délka terapie    60 / 90 min                          1 000 / 1 500 Kč

Těhotenství je pro ženu obdobím velkých fyzických a emocionálních změn. Je důležité, aby si budoucí maminka, ať už je jakkoli zaneprázdněná, udělala dostatek času na péči o sebe samu i na péči o své tělo.

Masáže pro těhotné představují prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází. Minimalizují vnější známky napjaté kůže, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. S rostoucím bříškem je nadměrně namáhána páteř i okolní svalstvo zejména v křížové oblasti, což má za následek bolesti zad. Odstraňovat napětí ve svalech v celé oblasti zad a šíje je možné jemnými hmaty, které svalstvo uvolňují a prokrvují. K podpoře krevního oběhu, snižování možnosti otoků, křečí a k prevenci křečových žil, se používají při masáži těhotných hladké a plynulé hmaty v oblasti předních partií lýtek a stehen. V pokročilé fázi těhotenství provádíme masáž zad v poloze vleže na boku a masáž šíje vleže na zádech nebo vsedě.

 1. Čtyřruká masáž

Celková délka terapie    60 min                                    1 900 Kč

Tato VYJÍMEČNÁ masáž, jejíž technika je převzatá z oblastí od Indického oceánu, zahrnuje naprosto komplexní péči. Při souběžné čtyřruké masáži se prožitek zdvojnásobuje, díky synchronizovanému dotyku terapeutek. Všechny svaly těla jsou dokonale propracovány a uvolněny. Dochází k navození hluboké relaxace a odstranění veškerého svalového napětí. Je vyvolán pocit pozitivní životní energie, sjednocenosti a zdravějšího těla.

 1. Indická masáž hlavy

Celková délka terapie    30 min                                    550 Kč

Jak už je z názvu patrné, tato masáž pochází z Indie, kde se používá takřka v každé rodině. Jemné hmaty ošetřují a uvolňují pokožku hlavy, uši, obličej, krk, šíji a paže. Masáž odstraňuje migrénu, bolest hlavy, navozuje pozitivní myšlení, odbourává stres.

Provádí se vsedě nebo vleže. Masáž pomáhá zmírnit bolesti hlavy, uvolňuje pohyb ramen, napětí v trapézových a šíjových svalech. Odstraňuje negativní myšlenky a stres, který nás a naše chování ovlivňuje čím dál tím častěji. Pomáhá při nespavosti. Rozjasňuje mysl. Podporuje růst vlasů, zlepšuje nejen jejich kvalitu a pevnost, ale také prokrvuje pokožku hlavy. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody. Ideální čas na tuto antistresovou masáž je po velkém pracovním nasazení, po stresových situacích, při špatném spánku apod.

 1. Zábaly

13.1         Rašelinový zábal

Celková délka terapie    20 min                                    250 Kč

Klasická lázeňská kůra, která využívá blahodárné síly přírody. Dochází během ní k uvolňování přírodních humidních látek do organismu. V balneoterapii mají rašelinové zábaly své místo odjakživa. Jejich prospěšnost je prověřena generacemi. Základním atributem rašelinového média je tepelná setrvačnost a obsah huminových kyselin zajišťujících PH kolem 3,5. Působení rašeliny spočívá v termofyzikálních, fyzikálně chemických a biochemických účincích. Teplota zábalu je 46°C. Procedura se provádí přikládáním ohřátých rašelinových nosičů tepla na jednorázové rašelinové zábaly.

13.2         Parafínový zábal

Celková délka terapie    20 min                                    250 Kč

Parafín je speciální vosk, který se používá k terapeutickým i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhne při teplotě 52 - 62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry.

Parafínový zábal prokrvuje pokožku, otevírá póry, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Změkčuje také ztvrdlou kůži a pomáhá při odstraňování celulitidy. Zbavuje odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

Parafínovými zábaly v současnosti ošetřujeme pouze ruce. 

 1. Pure Fiji rituál

Rituál Tokoriki

Celková délka terapie    120 min                                 2 200 Kč

Rituál Tokoriki je neodmyslitelně spojen s používáním prvotřídních kokosových olejů, peelingu s krystalky cukrové třtiny a hřejivých mořských mušlí. Procedura je určena především ženám a je hluboce relaxační.

Zážitek obsahuje:

kosmetické ošetření těla horkými mušlemi

ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny

hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji

jemná hřejivá olejová masáž celého těla horkými mušlemi

celotělový zábal s aplikací kokosového másla

 1. Masáž bylinnými měšci

Celková délka terapie    60 min                                  1 200 Kč

Masáž bylinnými měšci má původ ve východní Asii, kde patří mezi tradiční relaxační a regenerační techniky. U nás je tato metoda zatím méně známá, ale díky propojení hojivé síly přírody a jemné masáže se stává stále žádanější. Masáž bylinnými měšci fascinujícím způsobem aktivuje všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly. Tato neobvyklá regenerační a relaxační technika uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje bolestem kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhá při regeneraci sil, odstraňuje únavu a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Startuje opravné a omlazující procesy v celém těle, dodává mu energii a vitalitu. Měšce jsou ručně vyráběny přímo u nás v salónu, jsou plněny směsí pečlivě vybraných bylin a nahřívány v páře. Bylinky teplem uvolňují prospěšné látky, které jsou speciální masážní technikou vpravovány do organismu. Pomocí jemných doteků a něžné péče plné tepla a vůně působí blaho tělu i mysli. Protože jsou měšce určeny na jedno použití, odnesete si je po masáži s sebou domů, kde si z nich můžete ještě připravit skvělou bylinkovou koupel a tím udělat voňavou tečku za tímto jedinečným zážitkem.

Účinek masáže bylinnými měšci:

umožňuje proniknout bylinné esenci přes kůži do krevního oběhu

má vyživující a zároveň čistící účinek na kůži, tkáně a klouby

posiluje imunitní systém organismu

prohřívá a uvolňuje místní bolestivost

při masáži z organismu odchází uvolněné toxiny

uvolňuje a harmonizuje energetické dráhy těla

 1. Anticelulitidní masáž mušlí hřebenatkou

Celková délka terapie    30 min                                    550 Kč

Anticelulitidní masáž je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Při masáži je používána mušle hřebenatka a speciální lymfatické a proti celulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh i stimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy.

Při Anticelulitidní masáži pomáhá přidávání čistících esenciálních olejů nebo speciálních termoaktivních krémů, které pomáhají odbourávat tukové polštářky.

Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat několik procedur v počátku a poté pravidelné opakování. Doporučuje se 6 až 10 návštěv a poté jedenkrát měsíčně pro zachování účinku.

Účinky Anticelulitidní masáže:

vyhlazování kůže a mizení pomerančového efektu

odstranění drobných nedostatků kůže, strií

lepší vstřebávání tuků na problematických místech

aktivace svalové struktury a rozrušení tukové tkáně

zlepšení krevního oběhu

Kdy je Anticelulitidní masáž nevhodná?

při srdečních, cévních a oběhových potížích

při zánětech a křečových žilách

při těhotenství

 1. Lymfatická masáž

Celková délka terapie    60 min                                 1 000 Kč

Lymfatická masáž má silný detoxikační účinek. Aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické uzliny, které tvoří významnou součást imunitního systému, a také odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu. Lymfatický systém a krevní oběh jsou dva systémy, které existují vedle sebe. Lymfatický systém ale nemá svůj pohon, tak jako je tomu u krevního oběhu, který je stimulován srdcem. Lymfa se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů při pohybu. Právě nedostatek pohybu, ochablost svalů a podkožní tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného ovládání lymfy a hromadění škodlivých látek (toxiny) ve tkáních a kloubech.

Masáž je vhodná pro:

preventivní ošetření u osob vystavených dlouhodobému sezení nebo stání

odstranění pocitu těžkých nohou (skvěle relaxují unavené končetiny)

zmenšení otoků např. kotníků, očních víček

prevenci a ošetření celulitidy

zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a nohou

zlepšení kvality kůže

prevenci vrásek, oddálení stárnutí pleti

zvýšení imunity

rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, sportu či turistice

Pro detoxikaci organismů se doporučuje 7-10 celkových masáží 2x týdně, aby bylo dosaženo maximálních výsledků. Pro úplný účinek se doporučuje minimálně 10 částečných masáží aplikovaných po 2-3 dnech.

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, dejte nám to vědět, a pokud to bude v našich silách, rádi Vám vyhovíme. Existuje hodně možností a kombinací ozdravných masáží, my zde uvádíme jen ty nejžádanější, ale umíme jich mnohem víc…